Publikoval: admin | 28 apríla, 2013

Informácia pre všetkých zamestnancov Všeobecnej nemocnice v Rimavskej Sobote

Výbor ZO pri VN v Rimavskej Sobote plánuje pri príležitosti Medzinárodného dňa detí nadviazať na tradíciu akcií pre deti zamestnancov.

 

Máte možnosť rozhodnúť sa medzi akciami, ktoré Vám predkladáme.

 

PODROBNOSTI NA STIAHNUTIE TU

 

Prosíme úsekových dôverníkov o zistenie záujmu na oddeleniach a nahlásenie počtu prihlásených najneskôr do 15. mája 2013 písomne alebo na mailovú adresu : 

odbory@nemocnica. com

 

1. ROZPRÁVKOVÝ ZÁMOK   Bojnice

Plánovaný termín akcie : 15. júna 2013
Rozprávkový zámok vznikol ako reakcia na predstavy návštevníkov, spojených s filmovými a televíznymi rozprávkami realizovanými v interiéroch a exteriéroch bojnického zámku. 17. ročník bude mať názov Rozprávky bratov Grimmovcov s tým, že návštevníci sa môžu tešiť na čarovné príbehy a milé postavičky z obľúbených a známych rozprávočiek Červená čiapočka, Tri prasiatka, Šípová Ruženka a Sedem kozliatok.

Toto podujatie v sebe spája rozprávkové predispozície romantickej kultúrnej pamiatky s čarom rozprávok. Je to náučná a ušľachtilá zábava pre deti a mládež určená ako odmena za ich vynaložené úsilie počas školského roku.

Aktuálne ceny vstupeniek nie sú na internetových stránkach zatiaľ uvedené. Vo všeobecnosti platí, že ceny vstupeniek pre deti zamestnancov a zároveň členov odborov sú hradené z prostriedkov ZO.

Cena dopravy bude stanovená podľa počtu prihlásených účastníkov, s výraznou zľavou pre členov odborovej organizácie a ich rodinných príslušníkov.

2. Aquapark Tatralandia  Liptovský Mikuláš

Plánovaný termín akcie : 15. júna 2013

Aquapark sa nachádza v jednej z najbohatších oblastí na žriedla minerálnych vôd na Slovensku a to neďaleko Liptovského Mikuláša v Nizkych Tatrách. Voda nachádzajúca sa v Aquaparku Tatralandia je jedinečná v porovnaní s ostatným geotermálnymi vodami Liptova, pretože obsahuje aj časť morských vôd z mora, ktoré bolo na území Liptovskej kotliny zhruba pred 40 miliónmi rokov. Minerálna voda Tatralandie blahodárne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo.

Aquapark Tatralandia je najväčší vodný park nielen na Slovensku ale aj v Čechách a v Poľsku a vďaka zdroju termálnej minerálnej vody je návštevníkom k dispozícii počas celého roka.

Deti zamestnancov a zároveň členov odborov majú vstupenku zdarma, rodičia – členovia odborov s výraznou zľavou, ostatní hradia vstup individuálne v plnej výške.

Cena dopravy bude stanovená dodatočne podľa počtu záujemcov.

Veríme, že plánované akcie urobia radosť deťom a ich rodičom a strávime spoločne veselý deň !

PODROBNOSTI NA STIAHNUTIE TU

Výbor ZO pri VN v Rimavskej Sobote

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Kategórie

%d blogerom sa páči toto: